Reklama, bez widoczności w mediach elektronicznych, zawsze będzie nie pełna i mniej skuteczna. Mając świadomośc tego faktu zdecydowaliśmy o rozszerzeniu naszych usług w tym kierunku. Jesteśmy profesjonalistami którzy chcą zapewnić swoim klientom kompleksową usługę tak abyś ty mógł, mogła skupić się na zarządzaniu swoim biznesem.

Reklama w sieci czego potrzebujesz?

 1. Stron internetowa.
  Można funkcjonować opierając się wyłącznie na mediach społecznościowych ale jednak żeby coś sprzedać trzeba posiadać adres internetowy pod którym odnalezienie Ciebie i twoich usług będzie możliwe przez 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Potrzebnujesz zatem domeny oraz hostingu dla niej. Usługa ta zapewni Ci również dostęp do poczty elektronicznej i adresu e-mail z nazwą twojej firmy.
  Zapewniamy profesjonalny hosting SSD. Strony stawiamy na popularnej platformie jej obsługa możesz zająć się samodzielnie lub zlecić nam.
 2. Profile w mediach społecznościowych.
  Facebook, Instagram, You Tube, TikTok – wybór zestawu zależy od tego jak intesywnie zamierzasz promowac się w tych kanałach. Pomorzemy Ci utworzyc konta i zintegrować ze sobą.
 3. Regularna komunikacja.
  Stworzenie strony czy profilu który następnie staje się nie aktywny mija się z celem. Media elektroniczne wymagają aktywności i regularności. Najlepiej jeśli obsługa zajmuje się osoba zaangażowana i rozumiejące misję firmy.